Galaxy J7 Max nie dla starego kontynentu


News

Do sieci właśnie trafiła częściowa specyfikacja Galaxy J7 Max. Informacje, które otrzymaliśmy za sprawą producenta lub za jego plecami dają nam tylko ogólny ogląd na temat tego, jak będzie sytuował się nowy smartfon na rynku oraz jakie ma podstawowych parametrów.

Wiele kwestii pozostaje niewyjaśnionych, na przykład to, czy model trafi na europejski rynek, czy może europejscy konsumenci będą zmuszeni do zamawiania go zza granicy. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że model do Europy raczej nie trafi, ale jak to w świecie smartfonów bywa – co dziś jest niemożliwe, jutro staje się faktem, więc niech zainteresowani nie tracą nadziei.

Pod obudową modelu znajdzie się procesor MediaTek Helio P20 zintegrowany z układem graficznym Mali – T880 MP2. Jednostka centralna otrzyma wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Grafika będzie wyświetlana za pośrednictwem ekranu wykonanego w technologii TFT. Wyświetlacz o przekątnej aż 5,7 cala przedstawia obraz w rozdzielczości 1080 x 1920, a zatem w jakości Full HD.

Użytkownik ottrzyma do dyspozycji przestrzeń o wielkości 32 GB pamięci wewnętrznej. Oba aparaty będą miały matrycę o wielkości 13 MP. Nie zabraknie też systemu Smart Glow w wersji 2.0 i Samsung Pay Mini. O odpowiedni czas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 3300 mAh. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Oficjalna premiera Samsunga Galaxy J7 Max w drugim tygodniu czerwca, a zatem już niebawem!

Final Thoughts

Overall Score 0