Samsung Galaxy C10 dostanie podwójny aparat, czy nie?


News

W zróżnicowanym wachlarzu serii i modeli Samsunga znajdziemy między innymi serię C, do któej już niebawem dołączy nowy model – Samsung Galaxy C10.

Zapowiedzi dotyczące jego specyfikacji technicznej brzmią bardzo obiecująco. Po pierwsze, nie będzie to jedyna nowość w tej serii. Prawdopodobnie jednocześnie zadebiutuje jego mocniejsza wersja – Samsung Galaxy C10 Plus.

Po drugie, modele będą dostępne w całkiem dogodnej cenie, bo nie są flagowcami. Prawdopodobnie jednak wejdą tylko na rynek indyjski i chiński. Uwagę przykuwa duży rozmiar pamięci RAM. Procesor otrzyma wsparcie – w obu przypadkach – na poziomie 6 GB RAM. Będzie to Snapdragon 660.

Nie powinno zabraknąć też asystenta Bixby. Wszystkiego dowiemy się już niebawem. Odpowiadając na pytanie postawione w tytule, producent nie złożył oficjalnego oświadczenia, w którym zadeklarowałby lub zaprzeczył odnośnie do podwójnego aparatu, dlatego do informacji z innych źródeł, potwierdzających obecność dualistycznej kamery na tylnej obudowie lepiej podchodzić z rezerwą.

Final Thoughts

Overall Score 0