Oukitel K10000 Pro do kupienia w czerwcu


News

Oukitel K10000 Pro to już drugi model tej marki dysponujący baterią o pojemności 10.000 mAh. Akumulator o rekordowej mocy jest z pewnością głównym atutem wspomnianego smartfonu, który do sprzedaży oficjalnie trafi w czerwcu.

Mobilne urządzenie jest dostępne w zestawie z szybką ładowarką 12V/2A – w przeciwnym razie atut mógłby stać się przeszkodą z uwagi na długotrwały czas ładowania baterii. Model K10000 Pro prezentuje obraz za pomocą wyświetlacza o przekątnej 5,5 cala w rozdzielczości Full HD. Powierzchnia ekranu została odpowiednio zabezpieczona za pomocą szkła Corning Gorilla Glass.

Pod obudową znajduje się procesor MediaTek MT6750T z zegarem 1,5 GHz. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 3 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono natomiast 32 GB.

Jedyne o co można się przyczepić do design – stylistyka modelu jest specyficzna. Od frontu prezentuje się on całkiem nieźle, ale z drugiej strony wygląda dość pancernie i topornie – niezbyt elegancko. Wadą modelu jest też jego masa – 292,5 g.

Final Thoughts

Overall Score 0