Samsung Galaxy J7 (2017) – lepsze aparaty, wyświetlacz i system


News

Z modelami J7 i J5 z serii Samsung Galaxy jest tak, że wiadomo, że zadebiutują, nie wiadomo kiedyy. Co roku producent jest ulepsza idąc z duchem czasu. O tym, jak w tym roku prezentuje się specyfikacja techniczna modelu Samsung Galaxy J7 (2017) poinformował już GFX Bench.

Model prezentuje obraz za pomocą wyświetlacza o przekątnej 5,5 cala. Grafika jest wyświetlana w rozdzielczości Full HD, a zatem w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. To duży krok do przodu pod względem jakości wyświetlania obrazu.

Pod obudową znadziemy baterię o jeszcze nieujawnionej pojemności oraz ośmiordzeniowy procesor z zegarem 1,5 GHz – będzie to Samsung Exynos 7870 współpracujący z układem graficznym ARM Mali – T830. Jednostka centralna otrzymała wsparcie w postaci 3 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 16 GB pamięci wewnętrznej (w praktyce będzie to jednak 11 GB).

Samsung Galaxy J7 (2017) oferuje także przednią i tylną kamerę – obie z matrycą o wielkości 12 MP. Model będzie pracował pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0. Nougat.

Final Thoughts

Overall Score 0