Nubia Z17 Mini z podwójnym aparatem


News

W portfolio marki Nubia pojawi się nowy model – Nubia Z17 Mini. Jego wyjątkowość polega na tym, że zostanie wyposażony w podwójny aparat.

Sprzeczne informacje są prezentowane na Weibo, gdzie zamieszczono informację o tym, że model zaoferuje pojedynczy aparat z matrycą o wielkości 13 MP oraz pojedynczą przednią kamerę na przodzie.

Smartfon zostanie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala prezentujący obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, czyli w jakości Full HD. Sercem urządzenia uczyniono ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652, albo Snapdragon 653 – bez względu na to, jaka jednostka znajdzie się pod obudową modelu otrzyma ona wsparcie w postaci układu graficznego Andreno 510 oraz 4 GB/6 GB pamięci RAM.

Dwie wersje modelu, które pojawią się na rynku zostaną wyposażone w 64 GB pamięci wewnętrznej – będą różniły się tylko wielkością pamięci RAM. O odpowiedni czzas pracy urządzenia zadba bateria o pojemności 3000 mAh z funkcją szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0.

Final Thoughts

Overall Score 0