Nadchodzi Xperia XZs z mnóstwem technologii z myślą o komfortcie korzystania


News

Sony Xperia XZs – zaprezentowany przy okazji targów MWC 2017 w Barcelonie – charakteryzuje się bardzo mocną specyfikacją. Kiedy model wejdzie na rynki zgodnie z planami producenta, stanie się silnym konkurentem!

Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 820, który otrzymał wsparcie w postaci 4 GB pamięci RAM. Model oferuje użytkownikowi 32 GB pamięci wewnętrznej oraz płynne działanie zapewniane przez system operacyjny Google Android 7.0 Nougat. O odpowiedni czas pracy urządzenia dba bateria o pojemności równej 2900 mAh. Akumulator może pracować w trybie Smart Stamina, a dodatkowo oferuje użytkownikowi dwie bardzo praktyczne technologie poprawiające komfort użytkowania – Qnovo Adaptive Charging oraz Qualcomm Quick Charge 3.0.

Niezdarnych użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że model jest wodoodporny – spełna normę IP65/68. Wyświetlacz pokryto dodatkową powłoką ochronną ze szkła Corning Gorilla. Xperia XZs jest dostępna w trzech bardzo stylowych odcieniach – lodowego błękitu (na zdjęciu), głębokiej czerni i ciepłego srebra. Grafika jest prezentowana przez wyświetlacz o przekątnej 5,2 cala w rozdzielczości Full HD. Zastosowano ekran Triluminos z dynamicznym pprawianiem kontrastu i X – Reality. Ciekawym elementem specyfikacji technicznej jest też główny aparat Motion Eye (19 MP) z technologią potrójnego przetwarzania obrazu i predykcyjnym hybrydowym mechanizmem automatycznej ostrości. Przednia kamera ma matrycę o wielkości aż 13 MP, co także działa zdecydowanie na korzyść tego modelu.

Nie zabrakło podstawowych kanałów łączności, czynika linii papilarnych, NFC o USB typu C. Za odpowiednią jakość dźwięku odpowiada technologia High Resolution Audio.

Final Thoughts

Overall Score 0