Lenovo Miix 320 nieoficjalnie zaprezentowany!


News

Lenovo Miix 320 doczeka się swojej premiery podczas targów MWC 2017. Niemniej jego specyfikacja jest już znana – przynajmniej w przeważającej mierze.

Na podstawie informacji zaprezentowanych przez producenta można stwierdzić, że jest to urządzenie typu hybryda o ultranowoczesnej konstrukcji, przypominającej bardzo poprzednie modele z tej serii.

Lenovo Miix 320 jest wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala prezentujący obraz w jakości HD lub Full HD. Klawiatura będzie mogła być przymocowana w dwie strony – żeby hybryda sprawdziła się jako telewizor i jako laptop. Oczywiście pełni ona również rolę tabletu – gdy ekran zostanie odseparowany od klawatury. Wszystkie głośniki są umieszczone na przedniej części ekranu, co korzystnie wpływa na odbiór i jakość dźwięku.

Pod obudową urządzenia znajduje się czterordzeniowy procesor Intel Atom Z8350 – X5. Będzie on wspierany przez 2 GB lub 4 GB pamięci RAM, w zależności od wersji modelu. Hybryda pracuje pod kontrolą systemu Windows 10. Inne elementy specyfikacji, o których warto wspomnieć to pamięć wewnętrzna wynosząca maksymale do 128GB, zestaw aparatów (2 MP, 5 MP) oraz USB typu C.