Premiera iPhone 7 coraz bliżej. Co już o nim wiemy?


News

W sieci internetowej krąży już wiele zdjęć przedstawiających obudowę 5,5 – calowego modelu iPhone 7 Plus, a także coraz więcej fotografii prezentujących model z wyświetlaczem 4,7 cala.Premiera iPhone 7 coraz bliżej. Co już o nim wiemy

Wiemy też coraz więcej na temat specyfikacji technicznej urządzenia. Pojawiły się informacje o trzeych wersjach modelu. Oprócz wersji podstawowej i Plus pojawiłany się wersja iPhone’a 7 Pro lub Premium. Ostatni z wymienionych był już przedmiotem kilku newsów i przecieków. Ostatnia z wersji byłaby przeznaczona dla klienta o profilu biznesowym.

Bardzo ważną informacją dla potencjalnych nabywców jest informacja o ilości pamięci operacyjnej. Według ostatnich doniesień, podstawowa wersja modelu otrzyma 2 GB pamięci RAM, a iPhone Plus dostanie aż 3 GB pamięci RAM. Sercem obu smartfonów będzie nowy procesor Apple A10.

Zmiany w stosunku do poprzedników mają objąć także wygląd modeli. Prawdopodobnie będą one cieńsze. W sieci można natknąć się na informacje o tym, że grubość obudowy w obu smartfonach wyniesie 6 mm. Zmiany mogą dotyczyć także głośników i wejścia słuchawkowego, którego według ostatnich danych prawdopodobnie zabraknie.

Na najbardziej rzetelne informacje i pełną specyfikację techniczną modeli trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni. Premiera iPhone’a 7 została zaplanowana na wrzesień 2016 r.